לפרוש
בראש שקט

קבוצת קלי פועלת למעלה מ-50 שנה ונחשבת כמובילה מקצועית
ושירותית בתחום התכנון הפנסיוני.

kali group חושבים קדימה בשבילך

יוצאים לגמלאות? מומחה פרישה מקצועי יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים באמצעות בחירה נכונה של מועד קבלת הקצבה, ניצול מיטבי של הטבות המס והשקעה מחדש של כספי החיסכון. תהליך הפרישה הוא תהליך מורכב הכולל הרבה החלטות משמעותיות ובירוקרטיה. בדיוק בגלל זה המומחים שלנו לא מסתפקים רק בתכנון התהליך. הם ינהלו אותו עבורכם מההתחלה ועד הסוף, ויחסכו לכם הרבה כסף, זמן וכאב ראש.

אז מה הנוסחה הייחודית שלנו להצלחה?

הכירו את תוכנית חמשת השלבים של קלי

ריכוז נתונים

השלב הראשון בתכנון הפרישה הוא איסוף כל הנתונים. חשוב לנו לקבל מידע על כל סוגי הכספים וההכנסות, שכן על כל סוג חלים כללי מיסוי שונים המשפיעים על התמונה הכללית.

ניתוח

אחרי שאספנו את כל הנתונים, אנחנו מנתחים אותם ובודקים איך להשתמש בפטורים והטבות המס בצורה הטובה ביותר. כל שימוש בפטור משפיע על השימוש בפטורים אחרים, לכן חשוב לתכנן היטב כיצד להשתמש בהם.

תכנון קבלת הקצבה

מועד קבלת הקצבה משפיע המון על הרווח הסופי מהפנסיה. המומחים שלנו ישוו בעזרת מודל חיזוי בין החלופות השונות, וימליצו על המועד והמסלולים הנכונים ביותר עבורכם.

בחינת איכות התוכניות

לאחר בחירת המועד והמסלולים, אנחנו בודקים את כספי החיסכון. האם להשאיר אותם בתוכניות הקיימות או שיש אלטרנטיבות השקעה טובות יותר.

בדיקת הכיסוי הרפואי

לפני סיום התהליך אנחנו מוודאים שאתם מכוסים מבחינת בריאות וסיעוד, כך שגם במקרי קיצון - אתם תהיו מסודרים.

זהו. עכשיו כשאתם יודעים שמימשתם את כספי הפנסיה בצורה אופטימלית,
אתם יכולים לצאת לגמלאות בראש שקט.

ההרצאה שתחסוך לכם הרבה כסף ביציאה לפנסיה

חובה לצפות!

לקוחות ממליצים:

להמלצה הבאה להמלצה הקודמת

"אנו מוצאים חובה נעימה לעצמנו להביע את תודתנו והערכתינו על הטיפול המקצועי, המסור והאישי אשר לו זכינו מכם, במהלך הטיפול בפרישתי לפנסיה. על אף שהתרשמנו שהתיק שלנו היה מורכב, לא חסכתם מאמץ להביא אותנו לתוצאה האופטימלית של התהליך. הייתם זמינים תמיד וכל שאלה או פנייה שלנו, נענתה באופן מהיר, מקצועי ואמפטי. תודה מכל הלב!"
אלי ויוספה אחי מרדכי

kali group חושבים קדימה בשבילך

רח' הרוקמים 26, בניין D, ת.ד 1883 חולון, 5885848, טלפון 03-6367111 | פקס: 03-6367100 | www.kali.co.il